Miluji pleťová séra!

24.03.2022

Protože mé pleti chutnají! Vždy, když nejsem spokojená se stavem své pleti, sáhnu po séru. Chce to totiž něco extra a jak víme, séra jsou koncentrátem účinných látek v objemu, který jiné přípravky neobsahují. Navíc molekuly aktivních látek bývají menší, do pokožky snáze vstřebávají, mají schopnost pronikat i hlubších vrstev pokožky.

Jaké sérum potřebuje zralá pleť? Takové co jí dodá hydrataci a dostatek látek nezbytných pro regeneraci. Když bude i chránit před vnějšími vlivy, zvláště UV zářením, bude to pravé. Ne nadarmo je naším bestsellerem sérum NA ZRALOU PLEŤ Majestic. Jestli stále hledáte, musíte vyzkoušet právě toto sérum. Stačí pár kapek na noc a ráno budete ohromena hebkostí vaší pleti! Efekt je zjevný na pohled i na dotek.

Dalším zaručeným tipem je sérum IUVENIS. Má naprosto unikátní složení. Kromě jiného obsahuje extrakt z hnědé mořské trávy, který zpomaluje degradaci pleťového kolagenu. Je vhodné na normální a suchou pleť, a to včetně očního okolí. Všechny složky séra IUVENIS jsou hodně orientovány na podporu kolagenu a elastinu. Pokud dáváte přednost kosmetice s vůní, je tohle sérum pro vás! Díky květinové vůni (dané pochopitelně výhradně rostlinnými složkami) si tohle sérum stalo návykovým už pro nejednu ženu.

Nechce se vám za sérum hned utrácet moc peněz? Tak si dopřejte OVERNIGHT MIRACLE sérum. Není nejdražší a při objemu 10 ml snadno zjistíte, že se bez séra neobejdete. Tohle sérum používejte na noc. Klidně i pod váš obvyklý noční krém. Výborně se vstřebává, přesto s nanesením vrstvy dalšího přípravku chvíli počkejte. Overnight Miracle sérum je vhodné pro všechny typy pleti.

V naší nabídce aktuálně naleznete ještě HYALURONOVÉ sérum (když potřebujete vyhlazenou pleť teď hnde) a ZKRÁŠLUJÍCÍ sérum, to je výborné na citlivou až přecitlivělou pokožku. Pro citlivou pleť se sklonem k podráždění, červenání, rozšířeným žilkám doporučuji i FIALKU, ta má velmi zklidňující účinky! Všechny séra naleznete zde.

Obecně platí, že sérem můžete nahradit noční i denní krém. Já dávám přednost aplikaci na noc, ale to je vysloveně moje osobní preference. Prostě miluji tu ranní hebkost pleti! Podstatné je, že stačí pár kapek, což je velmi snadné díky kapátku v uzávěru všech sér. Podstatné je nanášet sérum vždy na čistou, mírně vlhkou pokožku, a nechat dobře vstřebat, což platí zejména v případě, že chcete nanášet ještě další vrstvu např. krému, make-up. (Séra jsou velmi dobrým podkladem pod make-up!) Sérum můžete používat dlouhodobě a po omezenou dobu jako kúru. Pro dosažení požadovaného efektu však doporučujeme používat sérum aspoň 28 dní, což je doba přirozené obnovy kůže. Neplatí, když pleť reaguje zjevně negativně! Více zde.

Je jaro! Kromě nových bot potřebujete i pleťové sérum, protože vaše pokožka si v zimě také "užila"! A vybrat si správné sérum není tak obtížné jako si vybrat nové boty! 😊

Krásnou zralou pleť všem!

Kamila