AVOKÁDOVÝ OLEJ

AKCE

Avokádový olej bývá nazývaný také olejem krásy. Na suchou, stárnoucí a mdlou pleť, zvláště kolem očí.

150,00 Kč 173,00 Kč

Přírodní olej lehce nazelenalé barvy je zajímavý svými regeneračními účinky. Kromě celé řady pro pleť důležitých látek obsahuje pro pokožku mimořádně vzácnou kyselinu palmitololejovo. Dokáže výrazně vyživovat, regenerovat a hydratovat pokožku. Je antialergický,  hodí tedy i na přecitlivělou, suchou, šupinatou a sluncem, či jinými klimatickými vlivy, podrážděnou pokožku. Snadno a rychle se vstřebává do hlubších vrstev pokožky. Pro bohatý obsah biologicky aktivních látek je oblíben v péči o zralou a stárnoucí pokožku. Účinně obnovuje elasticitu - omlazuje a vyhlazuje vrásky. Pleti dodává zářivý nádech. Úspěšně se používá při eliminaci nepříjemných projevů ekzému, lupénky, popálenin. Zklidňuje svědění, působí protizánětlivě, změkčuje ztvrdlou kůži na patách, loktech a dlaních.

Použití na pokožku

Pár kapek oleje rozetřete v dlaních, abyste jej zahřáli, a vetřete do pokožky obličeje, krku i dekoltu, případně do pokožky (očního okolí) jemně vklepejte.

Použití na vlasy

Olej naneste před mytím v přiměřeném množství na vlasy a pokožku hlavy, vetřete do suchých konečků vlasů. Nechte chvíli působit. Vlasy následně umyjte obvyklým způsobem nejlépe přírodním šampónem.

Jen k vnějšímu použití!

Balení: Olej je balený v lahvičce z tmavého skla, které chrání obsah před znehodnocením slunečními paprsky. Uzávěr je opatřený kapátkem pro snadné dávkování oleje.

Objem: 50 ml

Skladování: Olej skladujte na suchém a chladném místě při teplotě do + 35°C, nevystavujte přímému slunečnímu záření ani mrazu. uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení/INCI: Persea Gratissima Oil (Hruškovec americký)

Výrobce: Aenea (SK)