MAGICKÉ BYLINKY

Univerzální přírodní balzám s výtažky ze sedmi bylin, které přinesou úlevu a regeneraci i té nejdrsnější pokožce.Nový název (dříve Babiččin balzám), stejná účinnost.

157,00 Kč

Základem přírodního Babiččina balzámu je kombinace extra panenského olivového oleje, mandlového oleje a včelího vosku. Účinnost mu dodávají výtažky ze sedmi bylin, které regenerují i velmi drsnou pokožku. Bříza bílá působí protizánětlivě a antisepticky. Podporuje regeneraci tkání, ulevuje při bolestech svalů, šlach a kloubů. Podběl léčivý podporuje detoxikační procesy v těle. Výborné čistící schopnosti má kopřiva dvoudomá. Heřmánek pravý působí protizánětlivě, zklidňuje podráždění. Přeslička rolní pomáhá při dermatitidách. Hluchavka bílá aktivně podporuje látkovou přeměnu. Lopuch plstnatý je výborné dermatologikum, pomáhá regenerovat i špatně se hojící místa a ekzémy.

Balzám je zvláště vhodný na normální a suchou až velmi suchou pokožku, a to i pokožku rtů a rukou. Skvěle působí na kůži nehtového lůžka a okolí nehtů. Má mírně chladivý účinek, ulevuje těžkým nohám.

Použití

Nanášejte podle potřeby na pokožku celého těla, nebo jen na postižená místa (nejčastěji lokty, chodidla, ruce, rty a pod.). Vmasírujte do pokožky, dokud se krém nevstřebá.

Objem: 125 ml

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě při teplotě do +30°C. Nevystavujte mrazu ani přímému slunečnímu záření. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení/INCI: Olea Europaea Fruit Oil (olivový olej), Cera Alba (bílý včelí vosk), Prunus Amygdalus Dulcis (olej ze sladkých mandlí), Betula Pendula Roth (bříza bělokorá), Tussilago farfara (podběl lékařský), Urtica dioica L. (kopřiva dvoudomá), Matricaria chammomilla (heřmánek pravý), Equisetum arvense (přeslička rolní), Lamium album (hluchavka bílá), Arctium tomentosum (lopuch plstnatý)

Výrobce: Soaphoria (SK)