BERGAMOT a LIMETA, přírodní deodorant ve spreji

Vyprodáno

Jemný příroní deodorant s dlouhodobým účinkem. Neobsahuje Hydroxychlorid hlinitý, který zabraňuje přirozené detoxikaci těla. S příjemnou citrusovou vůní.

169,00 Kč

Kombinace čistých esenciálních olejů, vybraných bylinných extraktů a ktivních přírodních látek účinně pohlcuje tělesný pach a poskytuje dlouhodobý pocit svěžesti. Všechny deodoranty DEOGUARD® ve spreji se rychle vstřebávají, nedráždí, nezanechávají pocit mastnoty a lepivosti, nešpiní oblečení. Neobsahují Hydroxychlorid hlinitý, který zabraňuje přirozené detoxikaci těla. Deodorant nebrání fyziologickému pocení, ale aktivně neutralizuje tělesný pach, zabraňuje růstu baktérií a také pot účinně absorbuje. Výdrž jednoho balení 1-2 měsíce. Receptura vytvořená profesionály, kombinující prověřené aktivní látky, suroviny s nejnovějšími poznatky v oblasti kosmetologie. Veškeré vstupní suroviny jsou pečlivě selektovány a pochází pouze z ověřených zdrojů. Jejich jakost je pravidelně kontrolována a hotové produkty jsou pak podrobovány mikrobiologickým a senzorickým testům.

Tuhý Deoguard BERGAMOT LIME můžete dle potřeby střídat s tuhým deodorantem stejného názvu.

Použití

Používejte obvyklým způsobem na čistou, suchou pokožku.

Balení: Obal z recyklovatelného polypropylenu. S mechanickým rozprašovačem v uzávěru.

Objem balení: 100 ml

Složení/INCI: Aqua, Alcohol Denat., Triethyl Citrate, Glycerin, Parfum, Sodium Caproyl/Lauroyl Lactylate, Rosmarinus Oicinalis Leaf Extract, Salvia Oicinalis Leaf Extract, Mentha Piperita Leaf Extract, Curcuma Zedoaria Root Powder, Citrus Limon Fruit Extract, Pimpinella Anisum Fruit Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Salvia Oicinalis Oil, Ilex Paraguariensis Leaf Extract, p-Anisic Acid, Phenethyl Alcohol, Glyceryl Caprylate, Geraniol

Značka: Deoguard (CZ)