BRUTNÁKOVÝ OLEJ, 100% Bio

Přírodní, kosmetický olej lisovaný za studena ze semen brutnáku lékařského. Jedinečný v péči o pokožku trpící ekzémy, přílišnou suchostí a pod.

170,00 Kč

Přírodní brutnákový olej je vyzkoušeným a osvědčeným kosmetickým olejem v péči o pokožku, kterou trápí ekzémy, podráždění, suchost vyvolaná onemocněními kůže např. psoriázou, mírní alergické projevy kůže. Pokožku do hloubky vyživuje, ulevuje od svědění, které provází nejrůznější dermatitidy, pomáhá při bolestivě popraské pokožce. Brutnákový olej podporuje hloubkovou regeneraci kožních buněk, vyživuje. Je vhodný i na dětskou pokožku. Pro každý typ pleti i pro VEGANY!

Použití

Vmasírujte v přiměřeném množství do pokožky a nechte vstřebat. Vetřete do vlasů a vlasové pokožky před umytím nejlépe přírodními šampóny. Olej můžete používat samostatně jako náhradu krému, nebo pár kapek přidat do vašeho oblíbeného (přírodního) krému.

Objem: 50 ml

Balení: Baleno v tmavém skle, s rozprašovačem v uzávěru.

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě při teplotě do +20° C. Nevystavujte mrazu ani přímému slunečnímu záření. Ukládejte mimo dosah dětí.

Složení/INCI: Borago Officinalis Seed Oil (brutnákový olej)

Výrobce: MusK (SK)