BERGAMOT a LIMETA, tuhý přírodní deodorant

Vyprodáno

Přírodní tuhý deodorant s magneziem. Jemný, ideální pro citlivou a podrážděnou pokožku. Se svěží citrusovou vůní.

169,00 Kč

Zcela přírodní deodorant s magnéziem, který aktivně neutralizuje tělesný pach a účinně absorbuje pot. V místě aplikace vytváří alkalické prostředí, které spolu s pečlivě vybranými bylinnými extrakty, rostlinnými másly a oleji, zabraňuje růstu bakterií vedoucích k nepříjemnému a obtěžujícímu zápachu. Pokožku nezanechává mastnou a lepivou. Výdrž balení 2 až 3 měsíce. Vhodný i pro VEGANY!

Receptura je vytvořena profesionály a kombinuje historií prověřené aktivní látky, suroviny a receptury spolu s nejnovějšími poznatky v oblasti kosmetologie. Veškeré vstupní suroviny jsou pečlivě selektovány a pochází pouze z ověřených zdrojů. Jejich jakost je pravidelně kontrolována a hotové produkty jsou pak podrobovány mikrobiologickým a senzorickým testům.

NEobsahuje soli hliníku, propylen glykol, parabeny, silikony, palmový olej, PEGy, sodu bikarbonu, chemické konzervanty.

Tuhý deodorant BARGAMOT a LIMETA můžete dle potřeby střídat s přírodním deodorantem stejného názvu ve spreji!

Použití

Používejte obvyklým způsobem na čistou a suchou i mírně vlhkou pokožku.

Balení: Ve výsuvném obalu.

Hmotnost: 65 g

Složení/INCI: Magnesium Hydroxide, Caprylic/Capric Triglyceride, Stearyl Alcohol, Maranta Arundinacea Root Powder, Cocos, Nucifera Oil, Hydrogenated Rapeseed Oil, Butyrospermum, Parkii Butter, Triethyl Citrate, Candelilla, Cera, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Sodium Caproyl/Lauroyl Lactylate, Citrus, Aurantium Bergamia Fruit Oil, Prunus Amygdalus, Dulcis Oil, Ricinus Communis Seed Oil, Limonene, Citrus Aurantifolia Fruit Oil, Tocopherol, Aqua, Rosmarinus Officinalis, Leaf Extract, Salvia Officinalis Leaf Extract, Mentha Piperita Leaf Extract, Curcuma, Zedoaria Root Extract, Citrus Limon Fruit Extract, Pimpinella Anisum Fruit Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Ilex Paraguariensis Leaf Extract, Linalool, Citral, Salvia Officinalis Oil, Phenethyl Alcohol, Geraniol