HEŘMÁNEK, květová voda

Vysoce kvalitní a koncentrovaná přírodní květová voda (hydrolát), ideální pro uklidnění citlivé, podrážděné pokožky.

285,00 Kč
Skladem

Tuto květovou vodu doporučujeme především na podrážděnou pleť, má protizánětlivé a antibakteriální účinky. Přispívá k obnově a zachování jednotného barevného tónu pleti, k její větší pružnosti a jemnosti. Prospívá pleti citlivé, jemné. Pleť hydratuje, regeneruje.

Použití

Heřmánkovou květovou vodu můžete používat samostatně i k přípravě vlastních kosmetických produktů.

Na pleť: Květovou vodu použijte jako tonikum pro (do)čištění a tonizaci pokožky. Stačí vodou navlhčit kosmetický tampón a pleť otřít obvyklým způsobem. Dle potřeby opakujte. Následně doporučujeme ošetření vhodným přírodním krémem, nebo olejem.

Na oční okolí: Pokud vás trápí unavené, napuchlé oči, připravte si obklad z růžové květové vody. Vodu vychlaďte, navlhčete jí kosmetický tampón a přiložte na zavřené oči. Nechte působit cca 5 minut.

Po depilaci a holení: Použijte květovou vodu na zklidnění podrážděné pokožky.

Květovou vodu můžete také použít kdykoliv během dne k osvěžení pleti a make-upu, stačí ji rozprašovačem nanést na pokožku.

Objem: 100 ml

Balení: Baleno v tmavém skle pro ochranu obsahu před možným znehodnocením slunečními paprsky. Uzávěr je opatřený rozprašovačem.

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě, nevystavujte přímému slunečnímu záření ani mrazu. Ukládejte mimo dosah dětí.

Výrobce: Modrá púpava (SK)