HLBOČIMA, pleťová maska

Hloubkově čistící přírodní pleťová maska na problematickou pleť i pro detoxikaci ostatních typů pleti. Se zeleným jílem a šalvějovým extraktem. Krémová, k okamžitému použití.

75,00 Kč

Základ této přírodní pleťové masky tvoří zelený francouzský jíl (Montmorillonite), který zbavuje pleť toxických látek i odumřelých kožních buněk, výborně pohlcuje mastnotu, proto je maska vhodná především pro aknózní a problematickou pleť. Účinně však detoxikuje každou pleť, pokud si ji dopřejete jednou do týdne. Maska podporuje prokrvení pokožky, vypíná ji, zlepšuje její obranyschopnost. Díky extraktu ze šalvěje stahuje póry a reguluje mastnotu pokožky.

Použití

Naneste na vyčištěnou, suchou pleť. Nechte působit do zaschnutí cca 20 až 30 minut v závislosti na síle vrstvy. Důkladně smyjte vodou.

Balení: Jeden sáček obsahuje jednu dávku masky.

Objem balení: 10 ml

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě, nevystavujte přímému slunečnímu záření. Ukládejte mimo dosah dětí!

Složení/INCI: Salvia officinalis lea aqua extract (vodní extrakt z listú šalvěje lékařské), Illite, Kaolin, Montmorillonite (zelený jíl), Glycerine (rostlinného původu), Phenethyl alcohol (přirozeně se vyskytující součást esenciálních olejů), Tocopherol (vit. E rostlinného původu), Xanthan gum

Výrobce: Liqoil (SK)