JASMINUM, parfémový olej

Jemný, přírodní parfémový olej s vůní jasmínu a ibišku. V praktickém balení a velikosti.

269,00 Kč

Originální olejový parfém z řady přírodních parfémů s maximálně sníženým či nulovým obsahem alergenu. Klasické parfémy obsahují alkohol, propylen glykol a celou radu dalších pomocných látek, které se snadno odpařují a v parfémech fungují jako nosiče vůně, zároveň však pokožku nadměrné vysušují a mohou působit podráždění. Naopak luxusní rostlinné oleje obsažené v našich parfémech, působí na pleť blahodárné, hydratují ji a pečují o ni. Základem parfému jsou přírodní oleje nejvyšší kvality - za studena lisovaného jojobového, meruňkového, cococaprylatu* a capryliccaprictriglicidu* (* oleje jsou získávány z kokosového oleje a certifikovány pro použití v přírodní kosmetice). V balení (15 ml), díky kterému můžete mít parfém kdykoliv po ruce, bezpečně i při cestách letadlem. Při běžném každodenním používání vám parfém vydrží až 6 měsíců.

Použití

Parfém je opatřený kuličkou (roll-on), velmi snadno se tak nanáší na pulzní body na těle (zápěstí, předloktí, krk, zátylek, za ucho, apod.). Tento způsob aplikace je velmi šetrný a v porovnání s klasickým parfémem ve spreji, nezatěžuje organismus vysokou mírou potenciálně nezdravých látek.

Balení: Baleno v obale z recyklovatelného skla s kuličkou v uzávěru.

Objem: 15 ml

Složení/INCI: Simmondsia chinesis seed oil, Prunus armeniaca kernel oil, Cyprylic/Capric triglyceride, Coco-caprylate caprate, Parfum, Geraniol, Citral, Limonene, Benzyl benzoate, Benzyl alcohol, Citronellol, Linalool

Výrobce: Orbis Unicum/Deoguard (CZ)