KÁVOVÝ OLEJ

Přírodní olej s liftingovým efektem na pokožku obličeje a očního okolí.

245,00 Kč

Přírodní kávový olej (macerát) obsahuje řadu živin a antioxidantů pro zachování optimální hydratace pokožky. Obsažené enzymy podporují detoxikaci a výrazně napomáhají při čistění a regeneraci pokožky, chrání proti účinku volných radikálů a negativním vlivům vnějšího okolí. Eliminuje známky stárnutí, krásně se vstřebává a zanechává sametový pocit. Skvěle poslouží jako náhrada liftingového přípravku na obličej a oční okolí.

Použití na pokožku

Pár kapek oleje rozetřete v dlaních, abyste jej zahřáli, a vetřete do pokožky obličeje, krku i dekoltu, případně do pokožky (očního okolí) jemně vklepejte.

Použití na vlasy

Olej naneste před mytím v přiměřeném množství na vlasy a pokožku hlavy, vetřete do suchých konečků vlasů. Nechte chvíli působit. Vlasy následně umyjte obvyklým způsobem nejlépe přírodním šampónem.

Jen k vnějšímu použití!

Balení: Olej je balený v lahičce z tmavého skla, které chrání obsah před znehodnocením slunečními paprsky. Uzávěr je opatřený kapátkem pro snadné dávkování oleje.

Objem: 50 ml

Skladování: Olej skladujte na suchém a chladném místě při teplotě do + 35°C, nevystavujte přímému slunečnímu záření ani mrazu. uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení/INCI: Helianthus Annuus Seed Oil (slunečnicový olej), Coffea Arabica Fruit Extract (kávovník arabský)

Výrobce: Soaphoria (SK)