Krém s HROZNOVÝM OLEJEM a ŠALVĚJÍ

Přírodní krém mimořádně vhodný pro hypersenzitivní pleť, při nedokonalostech pleti.

Zvolte si variantu:

Cena od 129,00 Kč
Please select variants first

Přírodní krém vhodný pro každou pleť, zvláště pak pro pleť citlivou až velmi citlivou. S lehkým hroznovým olejem a protizánětlivou šalvějí, která pomáhá normalizaci pleti problematické a se sklonem k akné.

Použití

Malé množství krému vetřete do čisté pokožky. Nejlepšího vstřebání krému dosáhnete, pokud jej vetřete do lehce navlhčené pokožky, ideálně květovou vodou (hydrolátem). Raději pracujte s malým množstvím krému, pokožka by po jeho aplikaci neměla být lesklá, ale hebká a jemná.

Balení: Baleno v kelímku z tmavého skla.

Objem: 15 nebo 60 ml dle zvolené varianty

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě při teplotě do + 25°C, nevystvujte mrazu ani přímému slunečnímu záření. Ukládejte mimo dosah dětí! Případné "rozpuštění" krému (v důsledku vyšší teploty) nemá vliv na jeho kvalitu, v chladu krém opět ztuhne.

Složení/INCI: Butyrospermum Parkii Butter (Bambucké máslo), Vitis Vinifera Seed Oil (Hroznový olej), Cocos Nucifera Oil (Kokosový olej), Prunus Amygdalus Dulcis Oil (Mandlový olej), Ricinus Comunis Seed Oil (Ricinový olej), Salvia Officinalis Leaf Extract (Esenciální olej ze šalvěje lékařské), Heliantus Annus Seed Oil (Slunečnicový olej), Tocopherol (Vitamin E)

Výrobce: Symbiosis (CZ)