KUKUI OLEJ

Organický kosmetický olej s vysokým obsahem nenasycených mastných kyselin. Výborný při podráždění pokožky, začervenání. Trpí-li vaše pokožka nošením roušky, je přírodní kukui olej tipem pro vás!

357,00 Kč

Přírodní kosmetický olej z ořechů kukui má na pleť výborné hydratační a obnovující účinky. Intenzivně regeneruje smíšenou až mastnou pleť i pleť podrážděnou, ekzematickou. Má zklidňující a protizánětlivé účinky, je lehký, snadno se vstřebává, účinkuje do hloubky, pokožku nedráždí. Díky obsaženým účinným látkám (nenasycené mastné kyseliny, vitamíny, fytosteroly) pomáhá při začervenání, zánětech i popáleninách. Opravdu skvělý při podrážděních (všech typů) pleti způsobených nošením roušky (maskné)!

Použití

Pár kapek oleje (stačí velmi malé množství!) rozetřete po obličeji, krku, dekoltu a krouživými pohyby či poklepáváním vmasírujte do pokožky. Nahrazuje denní a/nebo noční krém. Určeno ke každodennímu použití. Nepoužívejte na otevřené rány.

Balení: Baleno v lahvičce z tmavého skla s kapátkem v uzávěru.

Objem: 50 ml

Složení/INCI: Aleurites moluccana Seed Oil (kukui)

Skladování: Skladujet na suchém a chladném místě při teplotě do +35°C, nevystavujte přímému slunečnímu záření a mrazu. Ukládejte mimo dosah dětí.

Výrobce: Soaphoria (SK)