LÁSKY KVĚT, tuhý šampon na jemné vlasy

Přírodní tuhý šampon na jemné vlasy s olivovým olejem a hydrolátem a květinovou vůní ylang-ylang. NOVÉ, JEŠTĚ LEPŠÍ SLOŽENÍ!

Zvolte si variantu:

Cena od 132,00 Kč

Přírodní šampon bez chemických konzervantů, silikonů, parabenů, nenaleznete v něm žádné sulfáty, syntetické vůně či barviva. Vlasy čistí a díky účinným přírodním složkám vlasy současně posiluje a vyživuje. Tenzidy z kokosového oleje šampon jsou zárukou krásné pěny. Šampón Lásky květ obsahuje kondicionizační složku. Vlasy jsou tak po umytí jemné, snadno se rozčesávají, neelektrizují. Vhodný i pro VEGANY!

Použití

Používejte způsobem obvyklým u tuhých šamponů. Tzn. projeďte ("namydlete")  s ním mokré vlasy, promasírujte pokožku hlavy, promněte vlasy. Opláchněte. Oplach octovou nebo citrónovou vodou není nutný. Po použití nenechávejte tuhý šampón stát v mokru, nejlépe když jej uložíte na mýdlenku.

Velikost 40 g vám vydrží překvapivě dlouho, dva měsíce určitě. Tuhý šampón lze bez obav používat i na pokožku těla.

Doporučujeme

Abyste se oblíbeného šampónu MusK nemuseli vzdávat ani na cestách, doporučujeme vaší pozornosti hliníkové dózičky na jeho bezpečné přenášení. Velikost "malá" na šampón o váze 40 g, velikost "velká" na šampón o váze 80g. 


Balení: Baleno v papírové krabičce.

Velikost: 40 g +/- 5%

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě. Ukládejte mimo dosah dětí.

Složení/INCI: Sodium Cocoyl Isethionate (tenzid z kokosového oleje), Sodium Coco Sulphate (tenzid z kokosového oleje), Olea Europaea Oil (olivový olej LZS), Cananga Odorata Flower Water (květová voda ylang ylang), Cananga Odorata Oil (EO ylang ylang), Tocopherol (vitamín E), Panthenol (pantenol), Lactic Acid (kyselina mléčná), Iron Oxide*, Linalool**, Benzyl Benzoate**, Benzyl Salicylate**, Farnesol**, Geraniol**, Benzyl Alcohol**, Eugenol**, Isoeugenol**
*přírodní barvivo       **přirozeně obsažené v esenciálních olejích

Výrobce: MusK (SK)