Liqoil, dvoufázový odličovač, 150 ml

Vyprodáno NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Přírodní dvoufázový odličovač pleti a očního okolí s extraktem z hnědé mořské trávy a obsahem panthenolu. Na 100% přírodní, na 100% veganský.

235,00 Kč

Odličovač Liqoil obsahuje vodní fázi a středně dlouhé řetězce triglyceridů z kokosového oleje. Díky tomu odličuje a odstraňuje jak nečistoty rozpustné ve vodě tak v olejích. Extrakt z hnědé mořské trávy brání degradaci pleťového kolagenu. Panthenol pokožku uklidňuje. Aktivní vitamín E chrání pleť před působením volných radikálů zásadně se podílejících na jejím stárnutí.

Odličovač je certifikovaný nezávislou zkušební laboratoří Eurofins EVIC France v Bordeaux na test oční dráždivosti.

Použití

Před použitím obsah pořádně protřepejte. Naneste v přiměřeném množství na kosmetický tampón a pleť otřete. Podle potřeby opakujte.

Objem: 150 ml

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě, chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem.

Složení/INCI: Aqua (demineralizovaná voda), Caprylic capryc trigliceride (estery nasycených mastných kyselin a glycerínu z rostlinných olejů), Glycerine (alkohol rostlinného původu), Panthenol (z pantotenové kyseliny (vitamín B5), Phenethyl alcohol (látka přirozeně se vyskytující v esenciálních olejích z květů, biotechnologický původ), Tocopherol (vit. E rostlinného původu), Coco glucoside (neiónová povrchově aktivní látka přírodního původu), Alaria esculenta extract (extrakt hnědé mořské trávy v nepolárním rozpouštědle rostlinného původu)

Výrobce: Liqoil (SK)