m Ala, přírodní pleťová maska

Přírodní pleťová maska na podporu pružnosti a pevnosti pleti. Krémová, k okamžitému použití.

75,00 Kč

Smývatelná přírodní maska s příjemnou pomerančovou vůní. Základem masky je hnědý jíl s vysokým obsahem minerálních látek, detoxikuje pokožku, zbavuje ji odumřelých kožních buněk. Účinnou složkou masky je extrakt z hnědé mořské trávy Alaria Esculenta s anti-aging účinkem, zlepšuje elasticitu pokožky, brání degradaci kolagenu a elastinu v pokožce, působí proti vzniku vrásek. Pomáhá proti oxidačnímu stresu buněk, obsahuje fytosteroly důležité pro vzájemnou komunikaci kožních buněk. Vedle minerálních látek je maska bohatá na aminokyseliny, antioxidanty a vitamíny. Pokožce dodává energii, stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu v pokožce. Nevysušuje!

Použití

Masku naneste v přiměřeném množství na čistou a suchou pokožku obličeje. Vyhněte se citlivému okolí očí a rtů. Nechte působit do zaschnutí 10 až 20 minut v závislosti na síle vrstvy masky. Důkladně opláchněte vodou.

Objem: 10 ml

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě, nevystavujte přímému slunečnímu záření a mrazu.

Složení/INCI: Aqua (demineralizovaná voda), Illite (hnědý jíl), Ginkgo biloba extract (extrakt jínanu dvoulaločného v nepolárním rozpouštědle rostlinného původu), Alaria esculenta extract (extrakt hnědé mořské trávy v nepolárním rozpouštědle rostlinného původu), Glycerine (alkohol rostlinného původu), Phenethyl alcohol (látka přirozeně se vyskytující v esenciálních olejích z květů, biotechnologický původ), Tocopherol (vit. E rostlinného původu), Xanthan gum (hydrokoloid bakteriálního původu), Citrus aurantium dulcis peel oil (esenciální olej ze sladkého pomeranče)

Výrobce: Liqoil (SK)