MAKOVIČKA Z JARNEJ

Přírodní, ručně vyráběné mýdlo s kakaovým máslem a mákem a svěží citrusově bylinkovou vůní.

130,00 Kč

Přírodní mýdlo vyráběné metodou za studena. Díky obsahu makových zrnek má mýdlo jemný peelingový efekt. Základem mýdla jsou vybrané přírodní oleje - olivový, kokosový a slunečnicový. Tento základ je obohacený o kakaové máslo známé vysokým obsahem vitamínu E a antioxidantů. Mýdlo napomáhá zvláčnění suché pokožky a zachování její přirozené vlhkosti. Má antibakteriální účinky, pomáhá omezovat celulitidu, mírní podráždění pokožky.

Dermatologicky testováno.

POZOR! Obsahuje esenciální olej rozmarýny, který není vhodné používat během těhotenství, při epilepsii, vysokém krevním tlaku a chorobách ledvin.

Aplikace: Používejte obvyklým způsobem. Nenechávejte mýdlo ležet v mokru, tak mu zaručíte delší trvanlivost a sobě prodloužíte požitek z jeho používání. Mýdlem Makovička z Jarnej je provlečený provázek k jeho zavěšení např. ve sprše.

Balení: Baleno v papírové krabičce.

Hmotnost: 100 g +/-5 g

Složení/Ingredients (INCI): Sodium Oleate (zmýdelněný olivový olej), Sodium Cocoate (zmýdelněný kokosový olej), Sodium Sunflower Seedate (zmýdelněný slunečnicový olej), Sodium Cocoa Butterate (zmýdelněné kakaové máslo), Papaver Orientale Seed (mák setý), Glycerine (glycerol), Citrus Aurantium Dulcis Oil (EO pomeranč), Rosmarinus Officinalis Oil (EO rozmarýn), Aqua (voda), Titanium Dioxide*, Limonene**, Linalool**, Citral**
*přírodní barviva ** přirozeně se vyskytující v esenciálních olejích

Výrobce: MusK (SK)