MANGOVÉ MÁSLO

Přírodní máslo jemné, krémové konzistence. Bez dalších přísad. Pro suchou a stárnoucí pokožku celého těla a obličeje i vlasy.

337,00 Kč

Přírodní, čisté mangové máslo je skvělou volbu pro suchou a stárnoucí pokožku, suché a lámavé vlasy. Síla jednoduchosti! Mangové máslo obsahuje celou řadu účinných látek, které pokožku zvláčňují a do hloubky hydratují, obnovují její tonus a elasticitu. Chrání před škodlivým UV zářením. Antioxidační polyfenoly a vitamíny C a E na sebe váží volné radikály a snižují riziko vzniku rakoviny kůže i vzniku vrásek. Podporuje regeneraci popraskané kůže i postižené ekzémy, dermatitidami a kožními alergiemi. Mangové máslo má při pokojové teplotě krémovou konzistenci téměř bez vůně. Velmi dobře se roztírá a vstřebává bez pocitu mastnoty. Mangové máslo výborně prospívá i vlasům. Na vlasech vytváří ochranný filtr, který je chrání před dalším poškozením. Ideální pro suché a lámavé vlasy.

Použití na pokožku

Používejte obvyklým způsobem na pokožku celého těla i obličeje.

Použití na vlasy

Vetřete před mytím do vlasů nebo jen do jejich konečků. Stejným způsobem může použít po umytí, usnadníte tím rozčesávání vlasů.

Pouze k vnějšímu použití!

Objem: 150 ml

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě při teplotě do + 35 C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření a mrazu.

Složení: Mangifera Indica Seed Butter*                                      * certifikovaná organická složka

Výrobce: Soaphoria (SK)