Přírodní mýdlo MOŘSKÁ ŘASA

Přírodní, ručně vyráběné mýdlo pro suchou, citlivou a zralou pleť.

149,00 Kč
Please select variants first

Základem mýdla Mořská řasa jsou přírodní oleje vysoké kvality doplněné o kombinaci přírodních kosmetických jílů prospívajících zralé a suché pokožce. Zelený jíl pokožku jemně a účinně čistí, růžový jíl především uklidňuje, marocký (hnědý) jíl obsahuje řadu cenných minerálních látek prospívajících suché a dehydratované pokožce. Společně dávají jíly mýdlu barvu. Další účinnou složkou mýdla je mořská řasa ceněná pro antibakteriální, hydratační a anti-aging účinky. Mýdlo krásně, květinově voní esenciálním olejem pačuli a pokožku na dlouho provoní. Zklidňuje a regeneruje nejen pleť, ale i mysl.

Použití

Používejte obvyklým způsobem. Nenechávejte mýdlo ležet v mokru. Mýdlo lze používat i na VLASY a citlivou a suchou vlasovou pokožku.

Hmotnost: 90 g +/- 5 g

Složení/INCI: Aqua (voda), Sodium Olivate (olivový olej), Sodium Cocoate (kokosový olej), Sodium Palmate (palmový olej), Glycerin, Sodium Sunflowerate (slunečnicový olej), Sesamum Indicum Seed Oil (sezamový olej), Laminaria Saccharina Extract (extrakt z mořské řasy), Laminaria Saccharina (mořská řasa), Pogostenum Cablin Oli (esenciální olej pačuli), Kaolin (zelený jíl), Montmorillonite (růžový jíl), Maroccan Lava Clay (marocký jíl), Geraniol, Linalool, Citral

Poznámka: Použitý palmový olej je certifikován RSPO.

Výrobce: Almarasoap (CZ)