NEVINNOST, přírodní parfém

Nevinně lehká, svěže květinová vůně, v níž dominují konvalinky, bílé lilie a zelený čaj. 

227,00 Kč

K téhle vůni se nabízí označení čistá, jiskřivá, zelená! Originální kompozice vůní, která sluší každé ženě. Nejvíce nám sedí k něžné, laskavé, romantické. Díky šikovnému balení je vždy po ruce, aby podtrhl osobitost nositelky i povznesl její náladu. Právě tak velký, aby se pohodlně vešel i do té nejmenší kabelky! Neobsahuje žádné syntetické složky a alkohol, je ke kůži šetrný a nehrozí podrážděním pokožky. Nosné oleje - jojobový, hroznový jsou zárukou, že v místě aplikace zůstane pokožka hebká, nevysušená. Balení s kuličkou v uzávěru (roll-on) umožňuje jeho snadnou aplikaci.

Použití

Nanášejte na pulzní místa na těle - zápěstí, krk, loketní i kolenní jamka. Při aplikaci se vyhýbejte otevřeným ranám a očím.

Náš tip

Přírodní parfém NEVINNOST skvěle ladí s krémovým deodorantem Nevinnost a dalšími výrobky z řady NEVINNOST - vonnou svíčkou pro dokonalé uvolnění těla i mysli, tělovým suflé, šumivou bombou do koupele, sprchovou pěnou a koupelovou solí. Vyberte si tři výrobky z řady a my vám je extra zabalíme.

 

Balení: Baleno ve skleněném obale s plastovým uzávěrem s kuličkou.

Objem: 10 ml

Složení/INCI: Vitis Vinifera Seed Oil (olej z hroznových jader)*, Simmondsia Chinensis Seed Oil (jojobový vosk)*, Convallaria Majalis Absolte Oil (konvalinka voňavá olej)*, Camellia Sinensis Leaf Extract (čajovník čínský extrakt)*, Lilium Candidum Bulb Extract (lilie bílá extrakt)*, ***Geraniol, ***Hexyl Cinnamal, ***Limonene, ***Linalool, ***Amyl Cinnamal
*certifikovaná organická složka
***vyskytující se přirozeně v esenciálních olejích

Skladování: Skladujte na suchém místě. Nevystavujte přímému slunečnímu záření a mrazu. Ukládejte mimo dosah dětí!

Výrobce: Aenea (SK)