ROMANTICKÁ RŮŽE, tělový peeling

Jemnozrný solný tělový peeling s rostlinnými oleji a neodolatelnou vůní. Pro každou pokožku. I pro vegany.

225,00 Kč

To nejlepší pro hebkost vaší pokožky! Přírodní scrub na bázi soli účinně zbavuje pokožku odumřelých kožních buněk, podporuje přirozené regenerační procesy v pokožce i mikrocirkulaci. Zjemňuje a vyhlazuje i velmi drsnou pokožku např. na loktech i chodidlech, je naprosto nezbytným pomocníkem v boji s celulitidou. Díky bambuckému máslu a šípkovému oleji dokonale hydratuje pokožku. Po použití peelingu není nutné pokožku dále ošetřovat hydratačními krémy, mléky a pod., pokožka je dokonale hladká, hebká, zářící a vonící po růžích.

Tělové peelingy na bázi soli nepoužívejte na podrážděnou a zraněnou pokožku!

Peeling má konzistenci hustého roztoku přírodních olejů a másel. Krystalky soli tvoří jeho pevnou složku. Před použitím doporučujeme obsah promíchat (čistými prsty, špachtlí).

Použití

Ve sprše: Naberte prsty přiměřené množství peelingu a krouživými pohyby vmasírujte do pokožky celého těla (ne obličeje!). Zvláštní pozornost věnujte suchým místům, zejména loktům, kolenům a chodidlům. Používejte 2x až 3x týdně.

Při koupeli: Rozpustěte malé množství peelingu v koupeli. připravíte si tak dokonalou relaxační lázeň bez rizika vysušování pokožky.

Balení: Baleno ve skleněné dóze s patentovým uzávěrem.

Objem: 255 ml

Složení: Sodium Chloride (kamenná sůl) *, Potassium Iodide (jodičnan draselný), Olea Europaea Fruit Oil (olivový olej) *, Cocos nucifera Oil (kokosový olej) *, Butyrospermum Parkii Butter (bambucké máslo) *, Rosa moschata Seed Oil * (šipkový olej), Rosa Canina Flower Extract (růže šípková) *, Aniba rosaeodora Wood Extract (růžové dřevo) *, Rosa Damascena Flower Extract (růže damascénská) *, Rosa Canina Flower (růže šípková) *, Rosa Canina Flower Powder (růžový prášek) , *** Citronellol, *** Geraniol, *** Linalool, *** Eugenol                * Certifikovaná organická složka
*** přirozeně se vyskytující v esenciálních olejích

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě, při teplotě do + 25 ° C, nevystavujte přímému slunečnímu záření a mrazu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doporučujeme spotřebovat do 9 měsíců od otevření balení.

Výrobce: Aenea (SK)