RŮŽE, květová voda

Přírodní květová voda (hydrolát) růže damašské pro všestranné použití při péči o pleť, oční okolí, vlasy. Na pleť zralou, citlivou, bez jasu. Krásně voní!

285,00 Kč
Please select variants first

Květová voda z damašské růže skvěle prospívá každému typu pleti především pleti zralé, unavené a citlivé, se sklonem k dermatitidám, k začervenání, při popraskaných cévkách a pod. Pleť hydratuje, regeneruje, dodává jí jas. Pomáhá obnovení pružnosti a jemnosti pokožky. Krásně voní!

Použití

Růžovou květovou vodu můžete používat samostatně i k přípravě vlastních kosmetických produktů.

Na pleť: Květovou vodu použijte jako tonikum pro (do)čištění a tonizaci pokožky. Stačí vodou navlhčit kosmetický tampón a pleť otřít obvyklým způsobem. Dle potřeby opakujte. Následně doporučujeme ošetření vhodným přírodním krémem, nebo olejem.

Na vlasy: Přidejte pát kapek květové vody do vašeho šampónu, nebo oplachu vlasů. Vaše vlasy budou hebké a krásně vonící po růžích.

Na oční okolí: Pokud vás trápí unavené, napuchlé oči, připravte si obklad z růžové květové vody. Vodu vychlaďte, navlhčete jí kosmetický tampón a přiložte na zavřené oči. Nechte působit cca 5 minut.

Po depilaci a holení: Použijte květovou vodu na zklidnění podrážděné pokožky.

Květovou vodu můžete také použít kdykoliv během dne k osvěžení pleti a make-upu, stačí ji rozprašovačem nanést na pokožku. Díky vůni může být i přírodní náhradou toaletní vody, zkuste vodu nastříkat na vlasy.

Objem: 100 ml

Balení: Baleno v tmavém skle pro ochranu obsahu před možným znehodnocením slunečními paprsky. Uzávěr je opatřený rozprašovačem.

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě, nevystavujte přímému slunečnímu záření ani mrazu. Ukládejte mimo dosah dětí.

Výrobce: Modrá púpava (SK)