SKOŘICE, tělový kondicionér

Skořicový tělový kondicionér s peelingovým efektem pro dokonalou kondici pokožky těla, navíc účinný při celulitidě.

190,00 Kč

Přírodní tělové kondicionéry jsou velmi šetrným prostředkem pro péči o suchou pokožku těla. Díky peelingovému efektu zbaví pokožku šupinek, nečistot, a to bez ztráty hydratace. S makovým olejem, pořádnou porcí vitamínu E a dalších pokožce prospěšných látek dokáží při použití na vlhkou pokožku vlhkost v pokožce doslova uzamknout. Kromě kokosového a madlového oleje, cukru a mořské soli obsahuje kondicionér skořici, která dává kondicionéru vůní i účinnost v boji s celulitidou. Po použití kondicionéru není nutné pokožku dále ošetřovat tělovým mlékem. Pokožka bude hladká, jemná a dokonale vyživená. Všechny kondicionéry se skvěle hodí pro použití v sauně! Doporučujeme také na péči o pokožku chodel!

Použití

Tělový kondicionér rozetřete po vlhké pokožce, jemně vmasírujte a následně opláchněte. Pokud necháte kondicionér na pokožce déle a masáž budete opakovat dosáhnete ještě lepšího prokrvení pokožky, pokožka ještě lépe vstřebá všechny účinné látky. Doporučujeme aplikovat cca 2 x týdně, nebo dle libosti.

Objem: 200 g

Skladování: Uchovávejte na suchém a chladném místě, nevystavujte přímému slunečnímu záření ani mrazu. Ukládejte mimo dosah dětí.

Složení/INCI: Sucrose, Cocos Nucifera Oil, Sea Salt, Papaver Somniferum Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopherol, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil, Cinnamomum Zeylanicum Bark Powder, Cinnamal*, Eugenol*, Linalool*                            *přirozená součást rostlinných silic

Výrobce: Libebit (CZ)