YUCCA, tuhý šampón

Přírodní tuhý šampón vhodný především na regeneraci kratších vlasů. Působí příznivě na pokožku hlavy. Krásně pění!

130,00 Kč

Tuhý přírodní šamon YUCCA obsahuje vysoký podíl namletého sušeného kořene pouštní rostliny Yucca, která obsahuje až 90% přírodních saponinů. Působí pozitivně na pokožku hlavy i proti vypadávání vlasů a tvorbě lupů. Vlasům navrací přirozenou kvalitu. Macerát a odvar z kořene mydlice lékařské je zárukou čistících schopností šampónu. Šampón obsahuje esenciální oleje hřebíčku, cedru a skořice, které mají antibakteriální a antiseptické účinky.

Použití

Kostkou šampónu projeďte několikrát mokré vlasy, promnutím se vytvoří bohatá pěna, se kterou pracujte jako s běžným šampónem. Podle potřeby opakujte. Důkladně vymyjte čistou vodou. Tuhý šampón můžete dobře kombinovat s přírodními kondicionéry.

Balení: Baleno v krabičce z recyklovaného papíru.

Hmotnost: 100 g +/- 5g

Složení/INCI: Kokosový tuk, Olivový olej, Jojobový olej, Ricinový olej, Yucca, Esenciální oleje Skořice, Hřebíček, Cedr, Přírodní minerální oxid Ingredients: Sodium Cocoate, Aqua, Sodium Olivate, Sodium Castorate, Sodium Jojobate, Yucca Powder, Cinnamomum Zeylanicum Oil, Eugenia Caryophyllus Oil, Cedrus Deodora Wood Oil, CI 77288, *Cinnamal, *Eugenol (*součást silic)

Výrobce: Calta (CZ)