Zubní pasta BYLINKY

Originální, přírodní zubní pasta se svěží chutí tymiánu a šalvěje. Komplexní péče o dutinu ústní.

150,00 Kč

Přírodní zubní pasta se svěží a chladivou vůní a chutí tymiánu a šalvěje, které navíc mají antibakteriální účinky. Šalvěj pomáhá i při zánětech v ústech, omezuje nepříjemný zápach z úst. Originální kořeněnou chuť zubní pastě dodává také skořice, citrón, pomeranč a hřebíček podporující čistící a bělící účinky pasty s důrazem na boj proti zubnímu plaku. I bez přítomnosti syntetických pěnidel, pasta výborně pění.

Přírodní zubní pasty Caltha představují zdravou péči o zuby a dásně bez zbytečné parfemace a pěnidel, silikonů, fluoridů a syntetických příchutí. Ke každodennímu použití. Základem přírodních past je kokosový olej se schopností bělit zuby a eliminovat bakteriální povlak v ústech. Příjemnou chuť pastám dodává xylitol - přírodní sladidlo s prokázanou ochrannou funkcí proti zubnímu kazu. Jemné abrazivní účinky pasty jsou dány obsahem křemeliny - přirozené půdní usazeniny, která posiluje pevnost zubní skloviny a uhličitanu vápenatého.

Balení: Baleno v obale z recyklovatelného PET.

Objem balení: 75 ml

Složení/INCI: Aqua, Glycerin, Cocos Nucifera Oil, Ethanol, Calcium Carbonate, Xylitol, Sodium Cocoyl Glutamate, Solum Diatomeae, Xanthan Gum, Salvia Officinalis Oil, Thymus Vulgaris Leaf Oil, Citrus Limon Peel Oil, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Eugenia Caryophyllus Bud Oil, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil, *Limonene, *Linalool, *Eugenol, *Cinnamaldehyd (*součást esenciálních olejů)

Výrobce: Caltha (CZ)