Zubní pasta PROPOLIS

Přírodní zubní pasta ideální při problémech se záněty v ústech, bolestivých a krvácejících dásních.

185,00 Kč

Přírodní zubní pasta PROPOLIS má výrazné antibakteriální účinky nejen díky mátě peprné, mátě kadeřavé, hřebíčku a citrónu. Výraznou účinnou složkou je včelí propolis, který potlačuje růst bakterií, pomáhá tak při zánětlivých procesech, zklidňuje podrážděné a krvácející dásně. I bez přítomnosti syntetických pěnidel, pasta výborně pění.

Přírodní zubní pasty Caltha představují zdravou péči o zuby a dásně bez zbytečné parfemace a pěnidel, silikonů, fluoridů a syntetických příchutí. Ke každodennímu použití. Základem přírodních past je kokosový olej se schopností bělit zuby a eliminovat bakteriální povlak v ústech. Příjemnou chuť pastám dodává xylitol - přírodní sladidlo s prokázanou ochrannou funkcí proti zubnímu kazu. Jemné abrazivní účinky pasty jsou dány obsahem křemeliny - přirozené půdní usazeniny, která posiluje pevnost zubní skloviny a uhličitanu vápenatého.

Balení: Baleno v obale z recyklovatelného PET.

Objem balení: 75 ml

Složení/INCI: Aqua, Glycerin, Cocos Nucifera Oil, Ethanol, Calcium Carbonate, Xylitol, Sodium Cocoyl Glutamate, Solum Diatomeae, Xanthan Gum, Sodium Bicarbonate, Mentha Piperita Oil, Propolis Extract, Mentha Viridis Leaf Oil, Citrus Limon Peel Oil, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Eugenia Caryophyllus Bud Oil, *Limonene, *Citral, *Eugenol (*součást esenciálních olejů)

Výrobce: Caltha (CZ)