ALBA, krém s bělícím účinkem

Přírodní krém na eliminaci stařeckých a pigmentových skvrn. S obsahem patentované látky omezující melanin v pokožce.

500,00 Kč

Zásadní účinnou látkou krému na odstranění hyperpigmentace je bělící peptid. Pro pokožku je bezpečný, deklarovaný účinek se projevuje již po 14 dnech, kdy dochází k snížení tvorby melaninu o 22%. Po 21 dnech je to 41%, po 56 dnech o 83%. Pro dosažení žádoucího efektu (vyblednutí pigmentových skvrn) doporučujeme krém používat denně aspoň dva měsíce. Peptid působí na úrovni DNA buněk a ovlivňuje pigmentovou křížovou komunikaci mezi kožními buňkami. Výsledný efekt působení krému je závislý na přirozené pigmentaci a barevném tónu individuální pokožky. Krém je vhodný pro všechny typy pleti.

Dalšímu účinnými látkami krému je extrakt z bílé moruše, arganový olej a aktivní vitamín E. ALBA je zcela přírodní krém vhodný i pro VEGANY.

Použití

Krém aplikujte lokálně na pigmentovou skvrnu. Používejte jej jako noční krém. Po aplikaci krému pokožku nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Balení: V "airless" obale s pumpičkou.

Objem: 15 ml

Složení/INCI: Morus alba leaf aqua extract, Argania spinosa kernel oil, Cetearyl olivate / Sorbitan olivate, Caprylic capric triglyceride, Glycerin, Butyrospermum parkii, Cetyl alcohol, Panthenol, Glyceryl Rosinate, Ricinus communis seed oil, Aminoacids complex, Phenethyl alcohol, Tocopherol, Natural fragrance, Xanthan gum, Magnolia officinalis bark, Cinnamyl alcohol*, Eugenol*.                           *přirozeně se vyskytující v přírodních vůních a látkách

Výrobce: Liqoil (SK)