ALOE VERA & MOŘSKÁ ŘASA, hojivý gel

Velmi oblíbený uklidňující přírodní gel s řadou cenných účinných látek pro použití při nejrůznějších poškozeních a podrážděních kůže, např. sluncem.

135,00 Kč

Přírodní hojivý gel, který v sobě kombinuje účinné látky z aloe vera a mořských řas. Obsahuje řadu antioxidantů, minerálů a vitamínů pro ošetření i té nejjemnější pokožky. Ulevuje a pomáhá podrážděné, sluncem spálené pokožce, při ekzémech a dermatitidách, dokonce i vředech. Obě složky gelu se vyznačují uklidňujícím, hydratačním a vysoce regeneračním účinkem. Aloe vera působí proti plísním, zánětům, antibakteriálně, i proti virůmm. Zmírňuje projevy celulitidy.

Použití: Naneste v přiměřeném množství na pokožku, rozetřete krouživými pohyby prstů a nechejte vstřebat. Určeno ke každodennímu použití.

Kontraindikace nejsou známy.

Balení: K dóze s uzávěrem na závit.

Objem: 50 ml

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě, nevystavujte přímému slunečnímu záření ani mrazu. Ukládejte mimo dosah dětí.

Složení/INCI: Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Glycerin (glycerin rostlinného původu), Xanthan Gum (stabilizátor rostlinného původu), Aloe Barbadensis Leaf Powder (Aloa pravá)*, Fucus Vesiculosus Extract (Chaluha bublinatá), Sodium Benzoate (konzervační látka), Potassium Sorbate (konzervační látka)    *certifikovaná organická složka

Výrobce: Soaphoria (SK)