ALOE VERA, olej

Ideální olej, pokud vás trápí podrážděná pokožka. Vhodný pro každou pleť podrážděnou vnějšími vlivy i v důsledku kožních onemocnění. Ideální pro suchou, zralou a citlivou pokožku.

310,00 Kč

Přírodní kosmetický olej - macerát aloe vera v sójovém oleji. Aloe vera je pozoruhodná rostlina a pokud vás trápí jakkoliv podrážděná pokožka, měly byste jí věnovat svou pozornost. Ať už k podráždění došlo v důsledku klimatických podmínek (slunce, mráz, vítr), v důsledku popálení nebo je na vině ekzém, psoriáza (lupenka) a mnohá jiná kožní onemocnění s olejem aloe vera dodáte pokožce vlhkost a hydrataci do hloubky, nezbytné pro regeneraci postižené kůže. Olej působí podobně jako steroidy, ale bez vedlějších efektů. Podporuje normální buněčné množení, napomáhá tvorbě kolagénu a elastinu, uklidňuje a mírně stahuje póry. Je vhodný pro všechny typy pleti, pokožku vysušenou a svědící, pleť suchou i zralou. Lze jej použít i na vlasy a pokožku hlavy.

Použití

Olej v potřebném množství naneste na čistou pokožku (obličej, celé tělo, případně lokálně) a vmasírujte do pokožky a nechte vstřebat.

Balení: Baleno v lahvičce ze zeleného skla chránícího obsah před znehodnocením slunečními paprsky, uzávěr s kapátkem.

Objem: 50 ml

Složení/INCI: Glycine Soja Oil (sojový olej)*, Aloe Barbadensis Leaf Extract (aloe vera)*, Tocopherol (antioxidant, vitamín E)

Výrobce: Aenea (SK)