AŽ NA KOŽU, přírodní mýdlo

Vyprodáno

Přírodní mýdlo s včelím voskem, bez přidaných vůní a barviv. Bez alergenů. Ideální na citlivou pokožku dětí i dospělých.

105,00 Kč

Přírodní, ručně vyráběné mýdlo, jehož základem je kombinace olivového, kokosového a ricínového oleje obohacená o včelí vosk. Pro péči o citlivou pokožku bez známek podráždění a vysušování. Mýdlo na pokožce vytváří bohatou, krémovou pěnu a zanechávají jemnou vůni. Mýdlo neobsahuje vonné složky ani barviva.

Všechna mýdla MusK jsou varáběné metodou "za studena". Jde o tradiční způsob výroby mýdla, kdy oleje a másla jsou smíchány s roztokem hydroxidu sodného a dojde k chemické reakci, ktorou nazýváme zmýdelnění. Mýdla (obecně) se dále obohacují o bylinky, esenciální oleje, vitamíny, barviva, kosmetické jíly a další složky. Každé mýdlo musí zrát na vzduchu, ideálně aspoň 4 týdny než dosáhne správné hodnoty pH, až potom se vydává na cestu k zákazníkovi. Mydlá MusK jsou vyráběné v malých dávkách, kusy z různých dávek se mohou lišit v barvě, vůni, designu.

Mýdla MusK jsou vyrobené na Slovensku a prošli mikrobiologickým i dermatologickým testováním.

Balení: Baleno v papírové krabičce.

Hmotnost: 100 g +/- 5 g

Rozměry: cca 8 x 6 x 2,5-3 cm.

Složení/INCI: Sodium Oleate (zmýdelněný olivový olej), Sodium Cocoate (zmýdelněný kokosový olej), Sodium Castorate (zmýdelněný ricínový olej), Sodium Beeswax (zmýdelněný včelí vosk), Glycerine (glycerol), Aqua (voda)

Výrobce: MusK (SK)