BALZÁM NA OPALOVÁNÍ, SPF30

Ochranný, opalovací přírodní balzám na obličej a celé tělo s fyzikálními filtry bez nanočástic, vhodný pro všechny typy pleti včetně pleti citlivé.

515,00 Kč

Přírodní balzám husté, nelepivé konzistence pro výživu a ochranu pokožky při opalování. Obsahuje výhradně certifikované přírodní složky (mandlový, kokosový olej, bambucké, kakaové máslo) doplněné o fyzikální UV filtry (oxid zinečnatý) bez nanočástic, které brání pronikání UVA a UVB do hlubších vrstev pokožky. Ohleduplný k pokožce i okolní přírodě, zvláště k vodním organismům. Neobsahuje žádné dráždivé vonné složky a esenciální oleje a je tak vhodný i pro citlivou pokožku. Na pokožce vytváří lehký mléčně bílý film. Bez výrazné vůně. Ochranný SPF faktor balzámu Sunnyphoria je odborně testovaný a garantovaný nezávislou institucí.

Použití

Rozetřete po pokožce v přiměřeném množství ještě před tím, než vystavíte pokožku slunečním paprskům. Opakujte podle potřeby zvláště po koupání. Díky obsahuje fyzikálních UV filtrů balzám na pokožce vytváří zblízka pozorovatelný bílý film a může se hůře (v porovnání s obvyklými opalovacími prostředky bez fyzikálních filtrů) roztírat. Pro ulehčení roztírání můžete balzám nanášet spolu s vašim oblíbeným organickým olejem. Vyhněte se však výrobkům s vonnými složkami, zvláště pak vybranými esenciálními oleji (např. citrusové, bergamot), které zvyšují fotosenzibilitu pokožky!

Objem: 100 ml

Balení: Baleno ekologicky ve skle.

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě při teplotě do +30 °C, nevystavujte mrazu ani přímému slunečnímu záření. Ukládejte mimo dosah dětí!

Složení/INCI: Prunus Amygdalus Dulcis Butter (mandlové máslo)*, Butyrospermum Parkii Butter (bambucké máslo)*, Titanium Dioxide (not in nanoform) (Oxid titaničitý, bez nanočastic), Zinc Oxide (not in nanoform) (Oxid zinočnatý, bez nanočastic), Theobroma Cacao Seed Butter (kakaové máslo)*, Cocos Nucifera Oil (kokosový olej)*, Theobroma Cacao Seed Extract (kakaovník pravý)*, Tocopherol (antioxidant, vitamín E)

*certifikovaná organická složka

Výrobce: Aenea (SK)