ČISTÁ ALOE, sprchový gel

Organický sprchový gel z těch nejkvalitnějších přírodních surovin, s obsahem aloe vera. Doporučujeme po opalování! Vhodný i pro alergiky!

190,00 Kč

Přírodní sprchový gel na bázi derivátů kokosového a jojobového oleje. . Aloe vera je rostlina známá svými protizánětlivými účinky i schopností dodávat vlhkost všem vrstvám kůže. Podporuje regeneraci poškozených kožních buněk. Díky dezinfekčním, antibiotickým a protizánětlivým účinkům se přípravky s aloe vera osvědčily při popáleninách i jiných druzích poškození kůže. Pomáhá při mnoha kožních onemocněních, zejména ekzémech, mykózách, oparu, ale i při tak závažném onemocnění jakým je psoriáza (lupénka). Gel Čistá Aloe vera je vhodný pro všechny typy pleti, zejména pro pleť velmi suchou a dehydrovanou, poškozenou sluncem i mechanicky. Je vhodný i pro alergiky.

Použití

Používejte jako běžný sprchový gel. Vyhněte se přímému kontaktu s očima. Nepoužívejte na otevřené rány. Určeno ke každodenní péči o pokožku. Použijete-li k ošetření pokožky po koupeli/sprše ještě tělové mléko Čistá aloe, nemůžete pro svou pokožku udělat více!

Objem: 250 ml

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě při teplotě do +3O°C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření ani mrazu. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení/INCI: Aqua (voda), Decyl Glucoside (povrchově aktivní složka rostlinného původu)*, Lauryl Betaine (povrchově aktivní složka rostlinného původu)*, Xanthan Gum (stabilizátor rostlinného původu)*, Aloe Barbadensis Leaf Juice (Aloe vera)*, Phenoxyethanol (konzervant), Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder (Aloe vera)*, Simmondsia Chinensis Seed Oil (jojobový olej)*, Citric Acid (Kyselina citrónová)*, Benzoic Acid (konzervant), Dehydroacetic Acid (konzervant), Iron Oxide (minerální barvící složka) *certifikovaná organická složka

Výrobce: Aenea (SK)