ESENZIA, krém pro jednotnou pigmentaci

AKCE

Přírodní krém, který byste si jistě měly pořídit, pokud vás trápí pigmentované skvrny a vaše pleť potřebuje celkově omladit. Rozjasňuje pleť, zjemňuje vrásky.

440,00 Kč 540,00 Kč
Please select variants first

Hydratační a regenerační pleťový krém vhodný pro všechny typy pleti. Krém je kombinací organického bambuckého másla a vybraných za studena lisovaných olejů. Velmi účinnou složkou krému je přírodní karotenoid Astaxantin získávaný z červené řasy. Kromě zabarvení dodává krému výrazný antioxidační efekt, reguluje tvorbu melaninu a tím redukuje výskyt pigmentových skrvn. Podobně působí i další účinná látka, a to extrakt z kořene lékořice lysé, u kterého byla vědecky prokázána výjímečná schopnost redukovat pigmentové skrvny způsobené stárnutím pokožky, slunečním zářením i hormonálně. Krém Esenzia pleť celkově zjemňuje, díky vysokému obsahu antioxidantů (astaxantin, vit. E) chrání pleť před negativními vlivy vnějšího prostředí a znečištěním.

Uživatelky krému Esenzia oceňují jeho hydratační vlastnosti bez pocitu mastnoty, skutečně komfortní pocit na pleti, její zjemnění, vyhlazení a celkové rozzáření, stejně jako sjednocení barevného tónu a zjemnění vrásek.

Použití

Krém nanášejte vždy čistýma rukama. Balení po použití krému vždy dobře uzavřete a ukládejte mimo blízkost zdrojů tepla. Krém Esenzia doporučujeme spotřebovat nejlépe do 3 měsíců od otevření balení.

Objem: 50 ml

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě, nevystavujte přímému slunečnímu záření ani mrazu. Jedná se o zcela přírodní krém s minimem konzervačních látek. Uzavřený, dobře skladovaný má minimální trvanlivost 6 měsíců od data výroby.

Složení/INCI: astaxantin, vitamín E, organické bambucké máslo, arganový olej, mandlový olej, avokádový olej, hroznový olej, olej z pšeničných klíčků, růžová květová voda, med, extrakt z kořene lékořice lysé, esenciální oleje ylang-ylang, levandule, bergamot, přírodnní emulgátory, konzervant Cosgard

Výrobce: Modrá púpava (SK)