ESENZIA, krém pro jednotnou pigmentaci

Omlazující přírodní pleťový krém, který výborně eliminuje projevy stárnutí pleti - pigmentované skvrny, vrásky, ztráta jasu pokožky. Pleť rozjasňuje, zjemňuje.

610,00 Kč
Skladem

Originální receptura krému Esenzia je postavená speciálně tak, aby přirozeně zjemňoval až odstraňoval vrásky, pigmentové skvrny a celkově zbavoval pleť příznaků stárnutí pokožky. Vyniká vysokým obsahem antioxidantů, chrání pokožku před vnějšími vlivy i znečištěním, má přirozený ochranný UV faktor, hydratuje, regeneruje. Je vhodný pro všechny typy pleti, včetně pleti unavené, citlivé, ekzematické, nejednotně zbarvené.

Krém je kombinací vybraných za studena lisovaných olejů a organického bambuckého másla. Mezi jeho účinnými složkami vyniká přírodní karotenoid Astaxantin získávaný z červené řasy. Kromě zabarvení dodává krému výrazný antioxidační efekt, reguluje tvorbu melaninu a tím redukuje výskyt pigmentových skrvn. Vědecky prokázanou chopnost redukovat pigmentové skrvny způsobené stárnutím pokožky, slunečním zářením i hormonálně má extrakt z kořene lékořice lysé. Kombinace růžové vody a medu napomáhá intenzivní obnově pokožky, podporuje vyšší elasticitu pleti.

Uživatelky krému Esenzia oceňují jeho hydratační vlastnosti bez pocitu mastnoty, skutečně komfortní pocit na pleti, její zjemnění, vyhlazení a celkové rozzáření, stejně jako sjednocení barevného tónu a zjemnění vrásek.

Použití

Krém nanášejte vždy čistýma rukama. Balení po použití krému vždy dobře uzavřete a ukládejte mimo blízkost zdrojů tepla. Krém Esenzia doporučujeme spotřebovat nejlépe do 3 měsíců od otevření balení.

Objem: 50 ml

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě, nevystavujte přímému slunečnímu záření ani mrazu. Jedná se o zcela přírodní krém s minimem konzervačních látek. Uzavřený, dobře skladovaný má minimální trvanlivost 6 měsíců od data výroby.

Složení/INCI: astaxantin, vitamín E, organické bambucké máslo, arganový olej, mandlový olej, avokádový olej, hroznový olej, olej z pšeničných klíčků, růžová květová voda, med, extrakt z kořene lékořice lysé, esenciální oleje ylang-ylang, levandule, bergamot, přírodnní emulgátory, konzervant Cosgard

Výrobce: Modrá púpava (SK)