FANTAZIE, odličovací olej

Přírodní vícesložkový odličovací olej pro všechny typy pleti. Odstraňuje make-up z pokožky celého obličeje i očí.

520,00 Kč
Skladem

Zásadní výhodou přírodních odličovacích olejů je jejich schopnost odlíčit a očistit pleť bez jejího podráždění a vysušování. Harmónie zanechává pokožku svěží, hydratovanou a barevně sjednocenou. Obsahuje heřmánkový extrakt, který pokožku uklidňuje a působí antioxidačně. Nejen vůni oleji dodávají esenciální oleje - ylang-ylang, rozmarýna, grep, neroli. Díky nim má olej tonizační, hojivé a osvěžující účinky.  Olej je výjímečně vhodný na odlíčení očí, které nedráždí, jak potvrzuje naše zkušenost i specifické testy vyžadované u kosmetiky určené k ošetření očního okolí.

Použití

Cca 1/2 lžičky oleje rozetřete po navlhčeném obličeji (včetně okolí očí) a krouživými pohyby promasírujte. Setřete navlhčeným kosmetickým tampónem nebo ubrouskem. Podle potřeby opakujte. Nám se osvědčilo nakapat pár kapek oleje přímo na navlhčený tampon a tím pleť otřít. Postup opakujeme vždy s novým tamponem, dokud ten poslední není po použití čistý.

Balení: Baleno v tmavém skle, které chrání obsah před znehodnocením slunečními paprsky. Uzávěr je opatřen dávkovačem - pumpičkou pro optimální aplikaci.

Objem: 100 ml

Složení/INCI: meruňkový olej, jojobový olej, hroznový olej, vitamín E, extrakt heřmánku pravého, esenciální olej - ylang-ylang, rozmarýna, grep, neroli

Výrobce: Modrá púpava (SK)