INspiral LEVANDULE

Velmi lehký přírodní pleťový krém s obsahem šnečího sekretu. Pro zmírnění vrásek v obličeji a kolem očí i zmírnění pigmentových skvrn. I pro ty, co krémy zrovna nemusí! S vůní levandule.

680,00 Kč

Krémy řady INspiral jsou jedinečnou kompozicí rostlinných olejů, květinových extraktů a šnečího sekretu. Vyvážená kombinace vodní a olejové báze jim dává až neskutečnou lehkost a jemnost, rychle se vstřebávají a oceňují jej i osoby, kterým není příjemné nanášení jakýchkoliv jiných krémů na pokožku. Krémy INspiral vynikají regeneračními vlastnostmi a pleť je s nimi zdravější, hladší, pružnější a zářivou pleť. Krém INspiral Levandule vyniká květinou, levandulovou vůní.

Hlavní účinnou složkou krémů INspiral je filtrát šnečího sekretu s vědecky prokázanými regeneračními účinky na pleť. Filtrát šnečího sekretu pomáhá při regeneraci poškozené tkáně, při hojení zánětů a jizev. Studie potvrzují i omlazující efekt sekretu - výrazné zmírnění vrásek v obličeji a kolem očí i zmírnění pigmentových skvrn.

Použití

Krém nabírejte vždy čistými prsty. K vlastní aplikaci stačí skutečně malé množství. Krém se výborně roztírá. Kelímek vždy dobře uzavřete.

Objem: 50 ml

Skladování: Skladujte v chladu, nevystavujte přímému slunečnímu záření ani mrazu. Po otevření balení spotřebujte do 3 měsíců. Jedná se o ryze přírodní krém s minimem konzervačních látek. Uzavřený, v chladu skladovaný krém má minimální trvanlivost 6 měsíců od data výroby.

Složení/INCI: filtrát šnečího sekretu, růžová a levandulová květová voda, makadamiový olej, šípkový olej, glycerín, včelí vosk, vitamín E, esenciální olej bulharská levandule

Výrobce: Modrá púpava (SK)