MALINOVÝ OLEJ

Malinový olej bývá oblíbenou přírodní alternativou k opalovacím krémům a mlékům. Na obličej i celé tělo jej však můžete používat kdykoliv. Elixír mládí pro zralou pleť s vráskami!

245,00 Kč

Kosmetický olej lisovaný ze semen malin. Velmi lehký přírodní olej, který se výborně vstřebává bez ucpávání kožních pórů. Chrání pokožku před škodlivým slunečním zářením a souvisejícími projevy stárnutí pleti (nejednotné zbarvení, vrásky). Regeneruje pokožku, zlepšuje její strukturu, tón i jas. Má protizánětlivé účinky, je vhodný k ošetření citlivé a začervenalé pokožky. Pomáhá eliminovat projevy kožních onemocnění - ekzémů, lupénky i jizvy. Ulevuje při podrážděních kůže vyvolaných sluncem (spáleniny).

Použití na pokožku

Pár kapek oleje rozetřete v dlaních, abyste jej zahřáli, a vetřete do pokožky obličeje, krku i dekoltu, případně do pokožky (očního okolí) jemně vklepejte.

Použití na vlasy

Olej naneste před mytím v přiměřeném množství na vlasy a pokožku hlavy, vetřete do suchých konečků vlasů. Nechte chvíli působit. Vlasy následně umyjte obvyklým způsobem nejlépe přírodním šampónem.

Jen k vnějšímu použití!

Balení: Baleno ve skle, s kapátkem v úzávěru.

Objem: 50 ml

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě při teplotě do +35°C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření, vlhkosti a mrazu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Složení/INCI: Rubus Idaeus Seed Oil (Ostružiník maliník)    certifikovaná organická složka

Výrobce: Soaphoria (SK)