MANUKA, květová voda

Organický hydrolát z manuky je čistě přírodním pleťovým tonikem pro každou pleť. Prospívá pleti mastné, smíšené a problematické. Díky regeneračním a stimulačním vlastnostem však napomáhá i zachování mladistvého vzhledu zralé pokožky.

245,00 Kč

Novozélandská manuka je známá především svými stahujícími, omlazujícími a antibakteriálním i vlastnostmi, proto je využívána hlavně pro péči o pokožku náchylnou na akné a kožní problémy. Pro její regenerační a stimulační schopnosti je ale vhodná i pro zralou pleť, které napomáhá k udržení mladistvého vzhledu a elasticity. Pleť jemně čistí, tonizuje, zklidňuje a zjemňuje, pomáhá udržovat zdravou hydrataci pokožky a předcházet předčasnému stárnutí pleti.  Pokud vás trápí rozšířené póry oceníte i její stahující účinky.

100% organický hydrolát z manuky neobsahuje žádné přídavné látky, alkohol, konzervanty ani barviva a vůně.

Použití

Hydrolát můžete používat samostatně jako pleťové tonikum na dočištění pleti ráno i večer, během dne kdykoliv k osvěžení pleti. Můžete jej přidávat do pleťových a vlasových masek. Doporučujeme i jako podklad pro nanášení olejových pleťových přípravků a sér, které pak do pokožky lépe vstřebávají. Určeno ke každodenní péči.

Balení: Baleno ve skleněné lahvičce s rozprašovačem u uzávěru.

Objem: 100 ml

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě při teplotách do +25° C. Nevystavujte mrazu ani přímému slunečnímu záření. Ukládejte mimo dosah dětí. Pouze k vnějšímu použití. Spotřebujte do 6 měsíců od otevření obalu.

Složení/INCI: Leptospermum scoparium Branch / Leaf Water (balmín metlatý) *
* certifikovaná organická složka

Výrobce: Soaphoria (SK)