MEDUŇKA, balzám na rty

Bylinkový balzám na rty obohacený o mrazem sušenou meduňku lékařskou, která působí preventivně proti vzniku oparů. Pro hydrataci a ochranu rtů.

85,00 Kč
Skladem

Nic než 100% přírodních ingrediencí. Obsahuje extrakt z mrazem sušené meduňky (medovky), která si takto uchovává všechny aktivní účiné látky. I několik vědeckých studií potvrzuje vliv meduňky na snížení cytopatického účinku (důsledek působení některých virů na buňku) HSV-2 viru. To znamená, že inhibuje působenie Herpes simplex viru, známých jako opary.

Balzám voní příjemně meduňkou. Zárukou hydratace a regenerace rtů je včelí vosk, bambucké máslo, rostlinná náhrada lanolínu a za studena lisovaný olej z meruňkových jader. Vysoký podíl aktivního vitamínu E chrání balzám před oxidací. Přírodní balzám Meduňka dodává rtům vysoký lesk.

Použití

Používejte dle potřeby obvyklým způsobem. Balzám je balený ve vysouvacím obale, dobře se nanáší i roztírá. Díky vysokému obsahu rostlinné náhrady lanolínu si uchovává pevnost i při vyšších teplotách.

Objem: 4,8 g

Složení/INCI: Prunus armeniaca kernel oil, Cera alba, Glyceryl rosinate, Ricinus communis seed oil, hydrogenated vegetable oil, Butyrospermum parkii, Zinc oxide, Melissa officinalis lyophilised leaf powder, Tocopherol, Melissa officinalis leaf oil, *Citral, *Eugenol, *Geraniol, * Citronellol, *Limonene, *Linallol.

Výrobce: Liqoil (SK)