MĚSÍČKOVÝ BALZÁM

Nejoblíbenější přírodní balzám k všestrannému použití. S olejovým macerátem měsíčku lékařského ceněného pro hojivé účinky na pokožku.

165,00 Kč

Přírodní Měsíčkový balzám je kombinací extra panenského olivového oleje a olejového macerátu měsíčku lékařského, který má výrazně hojivé účinky na pokožku. Stimuluje prokrvení pokožky, působí protizánětlivě. Je osvědčeným pomocníkem v péči o jizvy i drobná poranění (praskliny, záděry a pod.), podporuje jejich hojení. Měsíčkový balzám je vhodný na suchou, velmi suchou i citlivou pleť, včetně pokožky dětské.  Je dobrým pomocníkem v péči o ruce i popraskanou kůži chodidel a pat.  Určeno ke každodenní péči.

Použití

Nanášejte podle potřeby na pokožku celého těla, nebo jen na postižená místa (nejčastěji lokty, chodidla, paty, ruce, rty a pod.). Vmasírujte do pokožky, dokud se krém nevstřebá.

Objem: 125 ml

Skladování: Skladujte na suchém, chladném místě při teplotě do +30°C. Nevystavujte mrazu ani přímému slunečnímu záření. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení/INCI: Olea Europaea Fruit Oil (olivový olej), Cera Alba (bílý včelí vosk), Prunus Amygdalus Dulcis (olej ze sladkých mandlí), Calendula Officinalis Extract (macerát měsíčku lékařského)

Výrobce: Aenea (SK)