MĚSÍČKOVÝ OLEJ

Olejový macerát měsíčku lékařského s výrazným regeneračním účinkem. Vhodný na pleť přecitlivělou, podrážděnou a až extrémně začervenalou.

177,00 Kč

Olejový macerát krásně oranžové barvy a střední hustoty vyniká regeneračním, protizánětlivým, mírně antibakteriálním a anitioxidačním účinkem. Hodí se na ošetření všech typů pleti, nejvíc však pleti podrážděné, přecitlivělé, začervenalé. Pokožku uklidňuje, podporuje regeneraci a vznik nových kožních buněk, eliminuje nežádoucí vliv okolního prostředí, na pleti vytváří ochrannou bariéru. Je vhodný i na ošetření pooperačních jizev, popálenin, podlitin a otoků.

Použití na pokožku

Pár kapek oleje rozetřete v dlaních, abyste jej zahřáli, a vetřete do pokožky obličeje, krku i dekoltu, případně do pokožky (očního okolí) jemně vklepejte.

Použití na vlasy

Olej naneste před mytím v přiměřeném množství na vlasy a pokožku hlavy, vetřete do suchých konečků vlasů. Nechte chvíli působit. Vlasy následně umyjte obvyklým způsobem nejlépe přírodním šampónem.

Jen k vnějšímu použití!

Balení: Baleno ve skle.

Objem: 50 ml

Skladování: Olej skladujte na suchém a chladném místě při teplotě do + 35°C, nevystavujte přímému slunečnímu záření ani mrazu. uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení/INCI: Glycine Soja Oil (sójový olej), Calendula Officinalis Flower Extract (měsíček lékařský) 

Výrobce: Soaphoria (SK)