MLÉČNÉ POTĚŠENÍ, kokosový olej

Voňavý kokosový olej s vanilkou. Na tělo, obličej i vlasy. Dokonale přírodní univerzální péče s hřejivou vůní.

195,00 Kč

Organický kokosový olej je vhodný pro všechny typy pleti. Je skvělou náhradou tělového i pleťového krému, můžete jej použít k odlíčení pleti, zábal z kokosového oleje výborně prospěje suchým vlasům. Zjemňuje, regeneruje a vyživuje pokožky do hloubky. Působí preventivně proti vráskám a striím, zvyšuje elasticitu pokožky, napomáhá zachování mladistvého vzhledu. Prospívá mdlé, unavené, hrubé, přesušené pokožce (lokty, paty). Je vhodný i na pokožku ekzémy, dermatitidami i psoriázou.

Použití

V odpovídajícím množství vmasírujte/vetřete do pokožky nebo do vlasů. Olej raději nabírejte postupně, olej se velmi dobře roztírá. Kokosový olej při vyšších teplotách (nad 20°C) taje, stává se tekutým. Tato vlastnost neovlivňuje kvalitu výrobku. Pokud olej uložíte do chladu, opět ztuhne.

Objem: 125 ml

Balení: Baleno ve skleněném obale s patentovým uzávěrem.

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě při teplotě do +25°C. Nevystavujte mrazu aani přímému slunečnímu záření. Ukládejte mimo dosah dětí!

Složení/INCI: Cocos Nucifera Oil (kokosový olej)*, Cocos Nucifera (kokosovník)*, Vanilla Planifolia Fruit Extract (vanilka pravá)*, ***Coumarin, ***Hexyl Cinnamal            *certifikovaná organická složka   ***přirozeně se vyskytující v esenciálních olejích a vůních

Výrobce: Aenea/Soaphoria (SK)