MONOI DE TAHITI

Vyprodáno

Přírodní olej pro jas a jemnost pokožky. Originální polynézská receptura! S lehkou vůní tahitské gardénie.

177,00 Kč

Tak trochu jiný olej pro boj se stárnutím pokožky. Vyrábí se velmi specifickým způsobem macerování poupat květů gardénie tahitské (tiaré) v kokosovém oleji. Zcela zásadní je přitom kvalita surovin. Poupata tiaré se sklízí těsně před rozvinutím a do kokosového oleje musí být ponořena nejpozději den po sklizni. Olej účinně chrání pokožku před škodlivými vlivy okolního prostředí, bojuje proti projevům stárnutí pleti. Má výborné hydratační, výživné a zjemňující vlastnosti. Lehce, květinově voní.

Použití:

Olej má krémovitou strukturu. Nanášejte jej na pokožku obvyklým způsobem, v kontaktu s kůží olej taje a dobře se vtírá do pokožky. Olejem můžete ošetřit i vlasy, stačí jej před mytím do vlasů vetřít. Mějte na paměti, že základ - kokosový olej má schopnost tát při vyšších teplotách okolního prostředí. Pokud zkapalní, jeho kvalita tím není ohrožena. Uložíte-li olej do chladna, opět ztuhne. Určeno ke každodenní péči. Při aplikaci se vyhýbejte otevřeným ranám a očím. Jen k vnějšímu použití!

Balení: Baleno v krabičce s uzávěrem na závit.

Objem: 50 ml

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě při teplotě do + 35 C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření ani mrazu. Ukládejte mimo dosah dětí!

Složení/INCI: Cocos Nucifera Oil (kokosový olej), Gardénia Tahitensis Flower (gardénie tahitská)

Výrobce: Soaphoria (SK)