MORINGOVÝ OLEJ

Přírodní olej s výbornými antioxidačními vlastnostmi, které jsou důležité jako prevence stárnutí pleti. Skvělý také na odlíčení pleti.

405,00 Kč
Dostupné za více než měsíc

Moringový olej je mimořádně bohatý na aminokyseliny, mastné kyseliny a vitamíny A, E a K.  Svými antioxidačními vlastnostmi překonává ricinový, kokosový i jojobový a olivový olej! Právě díky antioxidačním účinkům představuje skvělého pomocníka v boji proti stárnutí pokožky. Pokožku přirozeně hydratuje bez pocitu mastnoty, revitalizuje,  obnovuje pevnost pleti. Eliminuje vrásky ve tváři, v oblastí očí i na krku. V Indii je tradičním prostředkem na léčbu nejrůznějších pigmentací v obličeji.  Přírodní moringový olej je vhodný i pro péči o vlasy a vlasovou pokožku. Prospívá vlasům suchým a lámavým, působí proti svědění vlasové pokožky a tvorbě lupů.

Použití

Pár kapek oleje rozetřete v dlaních, abyste jej zahřáli. Rozetřete po pokožce obličeje (i celého těla). Do vlasů jej nanášejte nejlépe teplý. Nechte působit pod teplým ručníkem a následně vlasy umyjte nejlépe přírodním šampónem.

Balení: Olej je balený v obale z tmavého skla, který obsah chrání před znehodnocením slunečními paprsky. Uzávěr je opatřený kapátkem pro optimální dávkování.

Složení/INCI: Moringa oleifera Oil (moringa olejodárná)

Výrobce: Modrá púpava (SK)