MORINGOVÝ OLEJ

Přírodní olej s výbornými antioxidačními vlastnostmi, které jsou důležité jako prevence stárnutí pleti. Skvělý také na odlíčení pleti.

405,00 Kč

Moringový olej je mimořádně bohatý na aminokyseliny, mastné kyseliny a vitamíny A, E a K.  Svými antioxidačními vlastnostmi překonává ricinový, kokosový i jojobový a olivový olej! Právě díky antioxidačním účinkům představuje skvělého pomocníka v boji proti stárnutí pokožky. Pokožku přirozeně hydratuje bez pocitu mastnoty, revitalizuje,  obnovuje pevnost pleti. Eliminuje vrásky ve tváři, v oblastí očí i na krku. V Indii je tradičním prostředkem na léčbu nejrůznějších pigmentací v obličeji.  Přírodní moringový olej je vhodný i pro péči o vlasy a vlasovou pokožku. Prospívá vlasům suchým a lámavým, působí proti svědění vlasové pokožky a tvorbě lupů.

Použití

Pár kapek oleje rozetřete v dlaních, abyste jej zahřáli. Rozetřete po pokožce obličeje (i celého těla). Do vlasů jej nanášejte nejlépe teplý. Nechte působit pod teplým ručníkem a následně vlasy umyjte nejlépe přírodním šampónem.

Balení: Olej je balený v obale z tmavého skla, který obsah chrání před znehodnocením slunečními paprsky. Uzávěr je opatřený kapátkem pro optimální dávkování.

Složení/INCI: Moringa oleifera Oil (moringa olejodárná)

Výrobce: Modrá púpava (SK)