MRKVOVÝ OLEJ

Olejový macerát mrkve s vysokým obsahem beta-karotenu pro elasticitu a tonizaci pokožky. Pleť dokáže doslova rozzářit.

135,00 Kč

Jedná se o macerát mrkve ve slunečnicovém oleji nejvyšší kvality. Obsahuje celou řadu vitamínů a mineráních látek důležitých pro zachování zdravé pleti. Výrazně pokožku vyživuje,  tonizuje a navrací jí elasticitu. Unavenou pokožku dokáže oživit a rozzářit, pomáhá při regeneraci buněk. Podporuje jednotné a zdravé opálení, není však náhradou opalovacího krému! Lépe když jej budete používat po opalování pro uklidnění pokožky. Beta-karoten působí protizánětlivě, zpomaluje stárnutí pleti. Je vynikající na suché a poškozené vlasy.

Použití na pokožku

Pár kapek oleje rozetřete v dlaních, abyste jej zahřáli, a vetřete do pokožky obličeje, krku i dekoltu, případně do pokožky (očního okolí) jemně vklepejte.

Použití na vlasy

Olej naneste před mytím v přiměřeném množství na vlasy a pokožku hlavy, vetřete do suchých konečků vlasů. Nechte chvíli působit. Vlasy následně umyjte obvyklým způsobem nejlépe přírodním šampónem.

Jen k vnějšímu použití!

Balení: Olej je balený v lahvičce z tmavého skla, které chrání obsah před znehodnocením slunečními paprsky. Uzávěr je opatřený kapátkem pro snadné dávkování oleje.

Objem: 50 ml

Skladování: Olej skladujte na suchém a chladném místě při teplotě do + 35°C, nevystavujte přímému slunečnímu záření ani mrazu. uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení/INCI: Helianthus Annuus Seed Oil (slunečnicový olej), Daucus Carota Sativa Root Extract (mrkev obecná)

Výrobce: Soaphoria (SK)