OPUNCIOVÝ OLEJ

Zdá se vám tento přírodní olej drahý? Věřte, že každá kapka stojí za to! Pleť hydratuje, rozjasňuje i vypíná. Oddaluje stárnutí pokožky, redukuje stíny i kruhy pod očima.

Zvolte si variantu:

Cena od 299,00 Kč

Opunciový olej má velmi jemnou strukturu, v tomto překonává i arganový olej. Úžasně se vstřebává bez pocitu mastnoty na pleti, neucpává póry. Zlepšuje pružnost pleti, hydratuje, zanechává pleť sametově hebkou, rozjasněnou a vyhlazenou. Obnovuje i hydrataci vysušených, poškozených vlasů. Jeho cena je dána náročností jeho výroby. Na výrobu 1 litru tohoto vzácného oleje je potřeba 800 kg plodů (1 milion semínek)! Můžete v něm nalézt lehkou, ne příliš sladkou ovocnou vůni.

Použití

Vyčištěnou pleť doporučujeme lehce opláchnout vodou, nebo zvlhčit květovou vodou (hydrolátem). Kuličkou v uzávěru naneste vrstvičku opunciového oleje pod oči, kolem úst a na čelo, lehce rozetřete a vmasírujte do pokožky. Můžete jej použít na celý obličej, krk i dekolt ráno i večer.

Balení: 5 ml skleněná lahvička s kapátkem v uzávěru. 15 ml a 30 ml skleněná lahvička s uzávěrem s kuličkou (roll-on) pro snadnou aplikaci.

Objem: 15 ml, nebo 5 ml

Složení/INCI: Opuntia ficus indica seed oil (opunciový olej)

Výrobce: Feelo (CZ)