Čistící peeling na pleť, 100 ml

Přírodní velmi jemný pleťový peeling s růžovým polynézským pískem pro šetrné čištění i suché pokožky.

275,00 Kč

Přírodní pleťový peeling nadýchané krémové konzistence s velmi jemnými zrnky polynézského písku. Šetrně zbaví pleť odumřelých kožních buněk, nečistot, uvolní ucpané kožní póry, a to bez podráždění a vysušování pokožky. Po použití zanechává pleť svěží a hladkou a barevně sjednocenou. Peeling je vhodný pro všechny typy pleti.

Použití

Na suchou a citlivé pleti doporučujeme používat jednou až dvakrát týdně. (U normální, smíšené či problematické pleti používejte peeling dva až třikrát týdně.) Peeling nanášejte v přiměřeném množství na navlhčenou pleť a krouživými pohyby promasírujte celý obličej. Začněte ve středu čela a postupujte ke spánkům. Nos promasírujte od kořene ke špičce. Silnějšími pohyby promasírujte záhyby nosu. Jemněji pokračujte přes tváře k uším a podél čelisti k bradě. Vyhněte se jemné pokožce kolem očí a rtů. Opláchněte vlažnou vodou. Osušte.Následně doporučujeme ošetřit pleť květovou vodou nebo sérem.

Po otevření výrobek doporučujeme spotřebovat do 9 měsíců.

Balení: Baleno ve skleněném obale s uzávěrem.

Obsah: 100 ml

Skladování: Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě a nevystavujte přímému slunečnímu záření a mrazu. Nepoužívat na otevřené rány.

Složení/Ingredients: Glycerin (glycerin rostlinného původu)*, Aqua (voda), Sorbitol (zvlhčovadlo, alkoholický cukr rostlinného původu), Sodium Cocoyl Glutamate (tenzid rostlinného původu)*, Disodium Lauryl Sulfosuccinate (tenzid),  Polysoneian pink sand (růžový polynézský písek)*, Aroma**, Stearic Acid (Kyselina stearová)*, Tocopherol (antioxidant, vitamin E), dermorganics® 1388 (Sodium Levulinate, Sodium Anisate, Glycerin, Aqua)
*certifikovaná organická složka
**složky 100% čistých, parou destilovaných esenciálních olejů