Pink Clay Face Mask

Novinka

Přírodní výživující pleťová maska s růžovým jílem, mořskými kolagenovými peptidy, extraktem z hnědé mořské trávy a aktivním vitamínem E.

140,00 Kč

Základem masky je růžový jíl, známý vysokým obsahem přírodních látek. Detoxikuje pokožku, zbavuje ji odumřelých buněk. Účinnou látkou v masce jsou kolagenové peptidy, které pleť povzbudí a současně ošetří drobné ranky v pokožce. Maska Pink Clay Face je bohatá na aminokyseliny, antioxidanty, vitamíny a minerální látky. Ačkoliv obsahuje jíl, pleť nevysušuje. Díky vysokému obsahu glycerínu a extraktu z hnědé mořské trávy pleť hydratuje a dodává jí potřebné, ve oleji rozpustné vitamíny. Smývá se vodou.

Pink Clay Face Mask obsahuje složky živočišného původu, rybí kolagenové peptidy.

Vhodné pro všechny typy pleti.

Použití

Masku naneste na čistou pokožku obličeje. Nechte působit 10-20 minut v závislosti na síle nanesené vrstvy. Smyjte vodou vhodné teploty.  Balení masky vám vystačí na několik aplikací.

Objem: 20 ml

Balení: Baleno v tubě z recyklovatelného PET.

Složení: Aqua purificata, Illite, Montmorillite, Glycerin, Phenethylalcohol, Tocopherol, Xanthan gum, Alaria esculenta extract, Collagen peptides, Rose natural fragrance, Alpha-Terpineol*, Cinnamyl alcohol*, Benzyl acetate*.     *složky přirozeně se vyskytující v přírodních vůních.

Výrobce: Liqoil (SK)