POKOJ V DUŠI

Přírodní, ručně vyráběné bylinkové mýdlo vhodné pro všechny typy pleti, včetně pleti zralé a citlivé.

105,00 Kč

Základem mýdla Pokoj v duši jsou přírodní oleje - olivový, kokosový a ricinový. Je vhodné pro všechny typy pokožky, díky podílu včelího vosku jej lze doporučit i na citlivou pokožku. Mýdlo pokožku ošetřuje a čistí bez podráždění a ztráty hydratace. Je obohacené vodou infuzovanou meduňkou a černým rybízem. Příjemnou zemitou barvu a svěží bylinkovou vůni mýdlu dávají černý rybíz a meduňka.  Vyladěná kombinace olejů je zárukou bohaté a krémové pěny, pokožku je jemně provoněnou.

Dermatologicky testováno.

Použití: Mýdlo používejte obvyklým způsobem. Nenechávejte jej ležet v mokru, tak mu zaručíte delší trvanlivost a sobě prodloužíte požitek z jeho používání.

Balení: Baleno v papírové krabičce.

Hmotnost: 100 g +/-5 g

Složení/Ingredients (INCI): Sodium Oleate (zmýdelněný olivový olej), Sodium Cocoate (zmýdelněný kokosový olej), Sodium Castorate (zmýdelněný ricínový olej), Sodium Beeswax (zmýdelněný včelí vosk), Glycerine (glycerol), Ribes Nigrum Leaf Extract (extrakt listů černého rybízu), Melissa Officinalis Herb Extract (extrakt listů meduňky lékařské), Melissa officinalis Leaf Oil (EO Meduňka), Aqua (voda), Citral**, Geraniol**, Limonene**, Citronellol**, Eugenol**, Linalool**
** přirozeně se vyskytující v esenciálních olejích

Výrobce: MusK (SK)