PŘI NACHLAZENÍ, aromaterapeutická sójová svíčka

Vyprodáno

Ručně odlévaná eko svíčka s unikátním dekorem ze sušených bylinek, květů a plodů. Pomáhá rychleji zdolat nachlazení a kašel, podporuje uvolnění dýchacích cest a ucpaného nosu.

335,00 Kč

Přírodní, ručně odlévaná vonná svíčka ze sójového vosku s dřevěným knotem v praktickém a ekologickém skleněném obalu. Svěží bylinkově - dřevitá vonná kompozice máty kadeřavé, santalového dřeva, borovice lesní a rozmarýnu lékařského s kapkou šťavnatého eukalyptu citriodora. Pomáhá při nachlazení, odstraňuje napětí a nervozitu, zlepšuje koncentraci a pozornost. Zklidňuje a navozuje příjemný spánek, dokáže zmírnit bolest hlavy a migrénu.

Ekocertifikovaný sójový vosk z kontrolovaného zemědělství představuje přírodní alternativu přijatelnější pro zdraví člověka i životního prostředí, na rozdíl od parafínu hoří pomaleji a přitom do ovzduší neuvolňuje toxické látky. Organické esenciální oleje, rovněž opatřeny ekocertifikátem, postupně uvolňují vůni a oživují atmosféru interiéru aromaterapeutickými účinky. Hoření dřevěného knotu svým praskotem vyvolává dojem praskajícího dřeva v krbu.

Přímo stvořená pro to, aby udělala radost Vám či Vašim blízkým.

Použití

Svíčku umístěte na dostatečně tepelně odolný povrch, v bezpečné vzdálenosti od hořlavých předmětů. První zapálení svíčky musí trvat minimálně 10 - 15 sekund, někdy i více, aby se knot pořádně rozpálil a zkrátil se na správnou délku (přibližně 3-5 mm). Po zapálení nenechte však svíčku hořet delší dobu než 4 hodiny v kuse. Hořící svíčku nikdy nenechávejte bez dozoru! Dbejte aby roztátý vosk neobsahoval nečistoty, např. hlavičky zápalek. Z bezpečnostních důvodů nenechte svíčku dohořet úplně. Zhasněte ji, když zůstává cca. 10mm vosku.


Objem: 250 ml

Doba hoření: cca 58h (údaj pochází z měření nepřetržitého hoření za běžné pokojové teploty)

Výrobce: Soaphoria/Aenea (SK)