RAKYTNÍKOVÝ olej

Za studena lisovaný olej z plodů rakytníku pro intenzívní regeneraci všech typů pleti. Rozjasňuje pleť, podporuje zdravé opálení.

225,00 Kč

Na 100% přírodní, za studena lisovaný olej je pro každou pleť významným zdrojem antioxidantů a vitamínů. Máte-li pocit unavené pleti, sáhněte po tomto oleji. Je vhodný na pokožku celého těla i vlasy. podporuje zdravý vzhled, elasticitu a ochrannou strukturu pleti. Pleť zjemňuje, vyživuje, dodává jí jas, podporuje zdravé opálení a současně zmírňuje možná podráždění pokožky. Jako zcela přírodní, bez dalších látek, je vhodný i pro vegany.

Použití

Organický rakytníkový olej může být plnohodnotnou náhradou nočního i denního krému. Pár kapek můžete také přidat do svého oblíbeného krému nebo tělového mléka před jejich nanesením. Stejně tak jej můžete přidat do pleťové i vlasové masky, kterou si připravíte z kosmetického jílu. Pro krásu a zdraví vašich vlasů doporučujeme zábal z oleje. Pouze k vnějšímu použití!

Balení: Baleno v lahvičce z tmavého skla s kapátkem v uzávěru.

Objem: 50 ml

Skladování: Skladujte na suchém a tmavém místě. Nevystavujte mrazu ani přímému slunečnímu záření. Ukládejte mimo dosah dětí.

Složení/INCI: Hippophae Rhamnoides (rakytník) Oil*       (certifikovaná organická složka)

Výrobce: Aenea/Soaphoria (SK)