Relaxačni sprej na polštář

Přírodní uklidňující a relaxační sprej nejen na polštář. Když nemůžete usnout, chcete provonět prádlo, interiér ... Pro navození uvolňující, pohodové atmosféry a uklidnění mysli.

199,00 Kč

Jemný, nedráždivý relaxační a deodorační sprej s esenciálními oleji - levandulí  a bergamotem. NENÍ určený k přímé aplikaci na pokožku! Aplikujte ideálně před spánkem na polštář, povlečení, matrace nebo jen tak do vzduchu. Skvělý také k provonění prádla, cvičebních pomůcek a sportovního oblečení (jóga a fitness podložky, kimona, hamaky...). Nepoškozuje textilie a nezanechává skvrny. NEobsahuje alkohol, propalen glykol, parabeny, minerální oleje, živočišné tuky, syntetické vůně. VEGANSKÝ výrobek!

Použití

Před použitím vyzkoušejte snášenlivost výrobku aplikací malého množství. Může vyvolat alergickou reakci!


Balení: V ekologickém obale z Eko HDPE z cukrové třtiny.

Objem: 100 ml

Složení/INCI: Čištěná demineralizovaná voda, Rostlinný glycerín, Esenciální oleje - Levandulový a Bergamotový, emulgátor (z rostlinných olejů ), Triethyl citrát (přírodní původ), Sorban draselný (potravinářský konzervant schváleny pro přírodní kosmetiku), Limonene*, Linalool*, Citral*, * přirozená součást esenciálních olejů.